ÇARŞAMBA DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ'NDE ÇARŞAMBA KAYMAKAMLIĞI SOSYAL YARDIMLAŞMA VE  DAYANIŞMA VAKFI  TARAFINDAN HÜKÜMLÜLERE “NASIL YARDIM ALABİLİRİM?” KONULU KONFERANS VERİLDİ.

Çarşamba Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Tarafından, hükümlülerin iyileştirilmesi ve topluma kazandırılması amacıyla  2014 yılı içinde planlanan konferanslardan “NASIL YARDIM ALABİLİRİM ?” konulu konferans 13 OCAK 2014 günü saat 13:30 da Çarşamba Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve  Dayanışma Vakfı  Sosyal yardım ve İnceleme Uzmanı Fatma AKAY’ın sunumu ve hükümlülerin katılımı ile gerçekleşmiştir.

“NASIL YARDIM ALABİLİRİM ?” konulu konferans ile kişilerde Sosyo-Ekonomik riskleri azaltmaya yönelik olarak kişilerin çaresiz kaldıkları durumlarda nasıl yardım alabilecekleri,Yardım kaynaklarının ve kuruluşlarının içeriği,yardım alabilmek için gerekli şartların neler olduğu,yardıma ihtiyacı olmadığı halde yardım kabul etmenin kul hakkı ve yasalarımızda da suç olduğu konuları değerlendirilmiştir.

Konferansa Çarşamba Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Personelinin açılış konuşması ile başlanmış, Çarşamba Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve  Dayanışma Vakfı  Sosyal yardım ve İnceleme Uzmanı Fatma AKAY’ın sunumu yla devam edilmiştir. Konferansa Denetimli Serbestlik Müdürü Şaziye ATEŞ ve personeli ile hükümlüler katılmıştır.

Konferansa soru – cevaplarla devam edilerek, hükümlülere konferans katılım belgelerinin takdim edilmesi ile sonlandırılmıştır.  

 
Çarşamba Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 20.09.2012 ] - Webmaster : Alperen KARADAĞ
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.