Çarşamba Koruma Kurulu Başkanlığı tarafından 08/12/2011 tarihinde Çarşamba Adalet Sarayı Konferans Salonunda Aile İçi Şiddet konulu seminer verildi.

Samsun Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesinde görevli Psikilog Murat KAPLAN ın sunumuyla gerçekleştirilen seminerde,Aile içi şiddet, şiddetin nedenleri, sonuçları ve toplumsal yansımaları hakkında katılımcılar bilgilendirilirken, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Emin KURT yaptığı açılış konuşmasında Çarşamba ilçesinde aile içi şiddete yönelik ne yapabilecekleri ile ilgili Cumhuriyet Savcıları ile birlikte bir toplantı yaptık ve bu konu ile ilgili ne yapabiliriz bunu tartıştık. Çarşamba Cumhuriyet Başsavcılığı olarak aile içi şiddet'e sıfır toleranstayız, kesinlikle taviz vermiyoruz, vermeyeceği dedi.

Seminer, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin DÜNDAR, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Emin KURT, Çarşamba Adliyesinde görevli Cumhuriyet Savcıları ve Hakimler, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Kadri ÖZARSLAN, İlçe Jandarma Personeli, Koruma Kurulu Üyeleri, Kurum Amirleri, İlçede görev alan Muhtarlar, Rehber Öğretmenler ve Vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çarşamba Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 20.09.2012 ] - Webmaster : Alperen KARADAĞ
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.